Skup książek


Oferta Antykwariatu Zakładka w Warszawie

Antykwariat specjalizuje się w skupie i sprzedaży książek antykwarycznych, starej prasy, pocztówek, grafik, plakatów i map. Zapoznaj się z poniższymi działami. Nie znalazłeś poszukiwanej pozycji? Proszę o kontakt. Postaram się pomóc.

Książki

Lubisz stare i dobre książki? Dobrze trafiłeś. Jestem antykwariuszem od ponad 10 lat. Znajdziesz u mnie tylko wyselekcjonowane książki z rzetelnymi opisami ich stanu zachowania.

więcej o książkach

Czasopisma

Inspirujące stare gazety codzienne, tygodniki i miesięczniki to ciekawe uzupełnienie dobrego księgozbioru. Warto zainteresować się dawną prasą.

więcej o czasopismach

Pocztówki i fotografie

Stare zdjęcia i kartki pocztowe to nie tylko obiekty kolekcjonerskie, ale także inspiracja w pracy, ciekawy prezent dla wymagającej osoby, oryginalny element wystroju wnętrza.

zobacz pocztówki i fotografie

Grafiki i plakaty

Retro grafiki i plakaty mogą przeżyć druga młodość, upiększając przestrzeń twojego domu, biura lub pracowni.

zobacz plakaty i grafiki

Mapy

To nie tylko podróż palcem po mapie ale też podróż do przeszłości, żywa lekcja historii. Nie zapominajmy też ich ozdobnych walorach.

zobacz mapy

Autografy

Książka z autografem ulubionego pisarza to prawdziwy skarb, ale też oryginalna inwestycja.

zobacz autografy

Dobra cena

Antykwariat prowadzę w internecie, co sprawia, że koszty mojej działalności są niskie i mogę zaproponować atrakcyjne ceny zarówno skupu jaki i sprzedaży oferowanych książek.

Duży wybór

W wyborze sprzedawanych i kupowanych książek nie stawiam tematycznych ograniczeń, ale najbliższe są mi naukowe książki humanistyczne, klasyka literatury pięknej.

Tania wysyłka

Jeśli kupisz u mnie książkę na Allegro, wyślę Ci ją pocztą lub paczką w RUCH-u. Można ją też odebrać osobiście w Warszawie po wcześniejszym umówieniu się.